prijdte na kavu

focus

vitalaktiv

VYTĚSŇOVAČ VODY A DALŠÍ KOSMETICKÉ NOVINKY


O NÁS

prodejna 1 prodejna 1a prodejna 2 prodejna 3 Prodejna3a prodejna 5 prodejna 6 prodejna 7 prodejna 8 dilna 1 foukani prichod z parkoviste příchod od Sport Centra Koloseum prichod od bazenu příjezd z ulice Sokolovská prijezd z ulice sokolovska prichod z ulice komenskehoPŘEDSTAVENÍ

Dobrý den všem a zákazníkům a návštěvníkům,

na těchto stránkách i v našem kamenném obchodě Cyklo ATOM v Plzni na Vás čeká 200 sestavených a seřízených kol ihned k dodání, kompletní vybavení pro cyklisty na silnici i do terénu a samozřejmě potřebný cykloservis.

U nás budete komunikovat pouze s profesionály ve svém oboru, dlouholetými mechaniky a vrcholovými cyklisty, jezdícími během své sportovní kariéry nejvyšší domácí závody a dokonce i oblékající reprezentační dres.

Vaše kola od nás budete mít jako vždy minimálně tak dobře seřízená, jako bychom je připravovali pro sebe.

Přejeme Vám mnoho najetých kilometrů na silnici i v terénu.

 

Pepa 

Stále jezdím a závodím, ale...

S cyklistikou jsem začal před 20 lety v Táboře jako cyklokrosař a 4x jsem se zúčastnil mistrovství světa. Od 2005 do 2008 jsem jezdil v profi pelotonu u nás i v zahraničí.

Ve Švýcarsku jsem sbíral zkušenosti se servisem TOP cyklo komponentů.

Alan

Z kolotoče závodů jsem vypadl před slušnou řádkou let. Ani nevim, ale to bylo snad ještě v době česko-slovenských pohárových soutěží, tehdy nejvyšší domácí soutěž na silnici. Kdo si to nepamatuje, tak to se řadilo páčkami na rámu, pedály měly řemínky a tretry tkaničky :-)

A kolo nyní? Krásná podívaná, zvláště v televizi :-). Stále ještě natočím 8.000-10.000 km ročně a raději jezdím na kole než tramvají.

Kolo je sice dřina, ale hlavně svoboda, a proto cyklistika pro mě nikdy nebyla jen letní sport.

Karel

"ty kola jsou fakt dobrý"

První kolo jsem rozebral v mých 8 letech a nyní mám za sebou 14 letou profesionální praxi mechanika.

Na kvalitní kola patří pouze kvalitní nářadí - nikdy jinak...

Ghislain

Jsem původem z prosté venkovské rodiny a už od dětství jsem snil o tom, jak se sám bez cizí pomoci vymaním ze skromného prostředí. Únik před školní docházkou, pro níž jsem neměl potřebné předpoklady a jež byla zjevně nad moje síly, jsem nacházel v tvrdém tréninku. Byl jsem schopen denně ujet desítky kilometrů s řízkem a lahví piva v brašně.

Průzračnost, bělost, síla čistoty, to je Magicreme. Síla, odvaha, pevná vůle, to je zase kolo. A když se spojí úsilí s čistotou, pevná vůle s čirostí, odvaha a síla, to jsem já a Kolo Ghislaina Lamberta.

Trade Gate s.r.o., Urešova 1266/2, 148 00 Praha 4, IČ: 01501968, DIČ: CZ01501968, V obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložka číslo 207648, info@horska-silnicni-kola.cz, tel: 777 130 258, 606 625 008

OGQ0YmV